شهرک آزادی بلوار امام خمینی

پلاک 79 واحد 7 و 8

شنبه تا چهارشنبه : 9 الی 18

پنجشنبه : 9 الی 13

0 / 5 0

Your page rank:

نصب جان پناه شیشه ای جهرم

نصب جان پناه شیشه ای جهرم

شرکت شیشه کالا منتخب برترین نماینده از سوی کارخانجات اذرجام با بیش از 20 سال سابقه کار در زمینه نصب جان پناه شیشه ای  جهرم و دیگر شهرستان ها فعالیت دارد. جان پناه ها در مکان هایی  از ساختمان ها مانند تراس و بالکن ها، طبقات پاساژ ها  و اداره جاتی که ارتفاع قابل توجهی از سطح زمین دارند برای امنیت و سلامت جان افراد مورد استفاده قرار میگیرد .شرکت شیشه کالا از آنجایی ک برای مشتریان عزیز خود ارزش زیادی قائل هست  خدمات اجرا و نصب جان پناه شیشه ای یا همان نرده استیل شیشه ای را  در جهرم  فراهم نموده  و افتخار این را داشته ایم تا بهترین پروژه ی ساختمانی خود را که در زمینه اجرا و نصب جان پناه شیشه ای در جهرم  داشته باشیم . جهرمی های عزیز میتوانند با اعتماد به شرکت شیشه کالا جان پناه مورد نظر خود را سفارش دهند.

 

مکان های قابل اجرا جان پناه شیشه

امروزه شیشه ها زیبایی خاصی چه در نمای های ساختمان و چه در داخل منازل بخشیده است . اغلب معماران به دنبال این هستند که به جای استفاده از سنگ ، فلز یا آجر برای جان پناه ها از شیشه ها استفاده کنند که زیبایی را چند برابر میکند جان پناه شیشه ای  تا ارتفاع  110 سانتی متر برای پرتگاه استفاده میشود و برای سطوح صاف حداقل  90 سانتی متر میباشد.

 • بالکن ها
 • اطراف تراس و وید
 • اطراف پله ها
 • مورد استفاده در پاساژ ها
هزینه نصب جان پناه شیشه ای جهرم

عکس از پروژه اجرا شده در جهرم

چه نوع شیشه و یراق آلاتی در جان پناه ها استفاده میگردد؟

پیشنهاد ما به شما استفاده از شیشه لمینت و شیشه سکوریت برای جان  پناه می باشد . این نوع شیشه ها دارایی مقاومت بالایی میباشد از نوع باکیفیت ترین شیشه های تولیدی کارخانجات اذرجام میباشد. این نوع شیشه میتواند در برابر طوفان  ها و ضربه های احتمالی و باران تگرگ مقاوم بوده و به راحتی میتوان برای تراس خود نصب کرد. ما در این پروژه از شیشه لمینت 8+8 برنز استفاده کردیم.

 

مقالات مرتبط :

 

هزینه اجرا و نصب جان پناه شیشه ای جهرم چه قدر میشود ؟

هزینه نصب جان پناه شیشه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد از این موارد می توان به

 • طرح شیشه سندبلاست
 • ابعاد اندازه شیشه و ضخامت آن
 • هزینه ارسال شیشه به جهرم
 • یراق الات مصرفی
 • دستمزد تکسین نصاب
 • اهن کشی
 • متراژ کلی کار
 • نوع شیشه (سکوریت ، لمینیت ، سکوریت لمینت )
 • مدل اجرای جان پناه که میتواند بدون فریم (فریم لس) و یا با فریم باشد

در این پروژه از براکت و کاور آن و هندریل آلومینیومی آنادایز شامپاینی  که عکس آن را در زیر مشاهده میکنید استفاده شده است.

 

 

مشتریان عزیز میتوانند برای اگاهی از هزینه نصب ، عکس محل اجرای کار و همچنین ابعاد اندازه حدودی مکانی که میخواهند جان پناه نصب بشود برای کارشناسان ما ارسال فرمایند تا قیمت و پیش فاکتور در مدت زمان کوتاهی خدمتشان اعلام کنیم.

ما چه خدماتی را پس از نصب جان پناه  شیشه ای به مشتریان ارائه میدهیم؟

خیلی از شرکت های همکار پس از انجام پروژه ها هیچگونه تعهد و خدمات پس از فروشی ارائه نمیدهند، اما  شرکت شیشه کالا این را وظیفه خود میداند و بعد از هر قرار داد تا ده سال خدمات پس از فروش را به مشتریان عزیز خود ارائه میدهد.در صورت هرگونه مشکل میتوانید با شماره های ذیل تماس بگیرید.

 

انواع جان پناه شیشه ای اجرا شده و نرده استیل شیشه ای توسط شیشه کالا را  میتوانید در کانال تلگرام  و پیج اینستاگرام مشاهده بفرمایید :

جهت انجام پروژه جان پناه خود

با کارشناسان ما تماس بگیرید

۴۴۵۵۷۵۰۰ – ۴۴۵۵۷۴۰۰

 

به اشتراک بگذارید
shishekala 2021/02/27 2021/04/26 3037

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. فیلدهای ستاره دار الزامی است.*