موضوع : شیشه سکوریت

شیشه دوردوشی

بخش اعظم از اجرا و محصولات صنایع شیشه ایمنی درسان ، شیشه دوردوشی میباشد .

کابین شیشه ای حمام

امروزه به علت کوچک شدن متراژ آپارتمان ها جهت بهینه سازی فضای سرویس و حمام از پارتیشن های شیشه ای تحت عنوان شیشه دوردوشی استفاده می شود ،این دوردوشی ها با توجه به ابعاد فضا و سلیقه ی کارفرما در طرح ها و ابعاد گوناگونی تولید و اجرا         می شوند که از برترین طرح ها می توان به سندبلاست راه مات ،مات و شفاف و طرحهای آکواریومی اشاره نمود.
نکته ی قابل توجه دیگر در انتخاب نوع کابین های شیشه ای نحوه ی بازشو آن ها است که خود جزئی از مزایای این کابین ها به شمار می رود، با توجه به ابعاد در چند مدل کشویی و لولایی و حتی بصورت ثابت قابل اجرا می باشد.
هیچ چیز ناامید کننده تر از این نمی باشد که پس از نصب و استفاده از این کابین ها متوجه زنگ زدگی ،خرابی چرخ ها و کدر شدن شیشه ها شوید،کارشناسان درسان جام برای پیشگیری از ایجاد این مشکلات و استفاده متمادی از حمام شیشه های درجه یک آذرجام همراه با یراق آلات استنلس استیل و آلومینیومی اکسترود شده را پیشنهاد می کنند.

انواع شیشه دوردوشی

پارتیشن های شیشه ای حمام را می توان در دو نوع بدون فریم (فریم لس) و با فریم اجرا نمود که در ذیل به شرح مختصری در این باب می پردازیم:

دوردوشی فریم لس یا بدون فریم:

شیشه ی بکار رفته در این نوع از جنس شیشه سکوریت ۱۰ میلی متری می باشد که بدون فریم و به صورت ریلی و کشویی اجرا          می شود ، کلیه ی یراق آلات استفاده شده در این محصول از جنس استنلس استیل ۳۰۴ (ضد زنگ) می باشد از مزایای این محصول      می توان به اجرا در طرح ها و ابعاد و اشکال گوناگون و تمیزی راحت آن اشاره نمود.

دوردوشی با فریم:

شیشه ی به کار رفته در این نوع از جنس سکوریت ۱۰ میلی متری همراه با فریم آلومینیومی و یا استنلس استسل ۳۰۴ (ضد زنگ)        می باشد ، کارشناسان درسان جام این مدل را برای مکان هایی که فضای کمتری دارند همراه با درب ریلی و لولایی پیشنهاد می کنند.
پروفیل های استفاده شده در نوع با فریم از جنس آلومینیوم پوشیده شده از رنگ پودری از نوع الکترواستاتیک می باشد تا امکان       جدا شدگی و خوردگی رنگ از سطح پروفیل از بین برود .

ویژگی های شیشه حمام:

استفاده از شیشه ی درجه ی یک آذرجام
جداسازی حمام از سایر فضاها
جلوگیری از نفوذ رطوبت ، باکتری و… به سایر نقاط سرویسها
حفظ رطوبت و گرمای حمام برای ایجاد فضایی دلنشین و جلوگیری از هدر رفتن انرژی
ایزولاسیون در برابر رطوبت
زیبایی و تغییر دکوراسیون عالی

یراق آلات درب کشویی اسپایدری شیشه ای

یکی از زیباترین انواع یراق آلات مصرفی در درب شیشه ای جمام ، یراق آلات اسپایدری نام برد که ظاهری بسیار زیبا و کاربرد راحت و سریع در زمان باز شدن دارد . به هیچ عنوان زنگ نمیزند و گارانتی ۳ ساله این واحد نیز میباشد .

شرکت درسان جام با بهترین اکیپ های اجرایی و کارشناسان در زمینه ی طراحی و ساخت انواع شیشه دوردوشی در خدمت کارفرمایان می باشد.

اشتراک گذاری :