درب اتوماتیک شیشه ای

در متن ذیل با انواع مختلف درب اتوماتیک شیشه ای درسان جام و همچنین مزایا و کاربرد ها ، نصب درب اتوماتیک و

لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و فروش درب اتوماتیک شیشه ای آشنا خواهید شد .

 

نصب درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای توسط درسان جام در کوتاهترین زمان حتی برای پروژه های بزرگ تجاری نصب می گردد . استفاده از بالاترین تکنولوژی، سرعت و دقت بالا در نصب ، خدمات پس از فروش درب اتوماتیک واقعی و محصولات متنوع ، این شرکت را در بین دیگر رقبا در این زمینه ممتاز می نماید . درسان جام به عنوان یک برند معتبر و معتمد در نگاه مشتریان خود همواره در تلاش است تا به این اطمینان به نحو احسنت پاسخگو باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش درب اتوماتیک شیشه ای

درسان جام همواره برای مشتریان درب اتوماتیک خود ۲ سال گارانتی واقعی  بدون قید و شرط و ۱۰ سال خدمات پس از فروش ارائه میدهد .

درب شیشه ای اتوماتیک

درسان جام فعلا خواستن را صرف کرده است و در یک روز توانایی نصب بیش از ۵ دهنه درب شیشه ای اتوماتیک را دارد ،  شیشه های استفاده شده در درب های اتوماتیک شیشه ای از شیشه های سکوریت با برند مطرح کشور آذرجام نشکن میباشد .

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی

رایج ترین نوع درب اتوماتیک ، درب اتوماتیک شیشه ای میباشد که همواره طرفدار بیشتری در بین مصرف کنندگان نیز دارد و جزو درب های خطی  نیز به حساب می آید . سنسور ها در بالای درب اتوماتیک کشویی یا همان sliding نصب میشود که از طریق آن ورود و خروج افراد اتوماتیک وار کنترل می گردد و درب های شیشه ای این محصول در زمان باز و بسته شدن به صورت کشویی با سرعت بالا عمل میکنند . نیروی محرکه این نوع از درب ها از موتور بوسیله تسمه مخصوص لاستیکی به چرخ ها انتقال پیدا کرده و باعث باز و بسته شدن لت های شیشه ای میشود .

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

از انواع  دیگر محصولات درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک تلسکوپی شیشه ای  یا دو مرحله ای است که برای باز و بسته شدن به صورت تلسکوپی عمل میکند یعنی درب های شیشه ای درآن بر روی لت ثابت و یا روی هم قرار میگیرد .
از مزایای درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی سبک طراحی آن است که بیشترین فضای بازشو درب را در اختیار مشتری قرار می دهد.
با این وجود باز شدن درب ها در این نوع از درب اتوماتیک متغیر است  و در هنگام نصب درب اتوماتیک توسط گروه درسان جام بنا به درخواست مشتری قابل تنظیم میشود.

درب شیشه ای اتوماتیک پروانه ای و لولایی

درب اتوماتیک شیشه ای سوئینگ یا لولایی ظاهری شبیه به درب های شیشه ای لولایی دارد اما این نوع درب همانند انواع دیگر به صورت اتوماتیک کار می کند . این نوع از دربهای اتوماتیک دارای سنسور الکترونیکی برای کنترل ورود و خروج می باشد و همچنین قفل الکترومکانیکال و مرکز کنترل را دارا می باشد . و معمولا در فضاهای مدیریت و اداری کاربرد بیشتری دارند .
این نوع درب اتوماتیک به دو صورت دولنگه و تک لنگه اجرا می شود که بر روی هر لنگه درب یک بازوی الکترومکانیکی مجزا  قابل نصب است.
نصب این نوع درب شیشه ای اتوماتیک برای فضاهایی که عرض کمی دارد و امکان نصب درب اتوماتیک دیگری وجود ندارد بسیار مناسب تر است.

 

لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

درب های اتوماتیک شیشه ای در انواع مختلف ، در ابعاد مختلف ، نوع فریم و اپراتور و رنگ های شیشه های مختلف
انواع مختلف درب شیشه ای اتوماتیک ، نوع برند اپراتور مورد نظر مشتری ، نوع فریم شیشه های درب اتوماتیک، ابعاد دهنه درب اتوماتیک و …برروی قیمت محصول تاثیر می گذارد. شیشه سکوریت از ساختارهای اصلی درب اتوماتیک به حساب می آید که بر اساس ابعاد ،  میزان متراژ و ظاهر ساده یا منحنی بودن قیمت درب اتوماتیک تغییر میکند . اگر ابعاد استاندارد درب اتوماتیک تغییر کند بر روی نوع موتور و میزان قدرت آن تأثیر میگذارد ، با افزایش قدرت موتور مبلغ کل درب اتوماتیک تغییر میکند. سندبلاست و طراحی لوگو یا همان طرح روی شیشه که میتواند طرح مورد نظر مشتری  تجاری باشد و حتی رنگهای مختلف شیشه سکوریت استفاده شده برای درب اتوماتیک نیز بر قیمت نهایی تأثیرگذار هستند.
برای اطلاع از نحوه سفارش و اطلاعات بیشتر در مورد لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه ای با همکاران ما تماس بگیرید.

 

<< درسان جام بزرگترین مجری درب اتوماتیک شیشه ای در ایران >>

 

انواع فریم درب اتوماتیک شیشه ای

فریم های درب اتوماتیک درسان جام تنوع بسیار بالایی دارد که به بعضی از آن اشاره خواهد شد :

  • فریم ۶ سانتی متری آلومینیومی رنگ کوره ای در رنگای مختلف
  • فریم ۳ سانتی متری آلومینیومی رنگ کوره ای در رنگای مختلف
  • فریم های آلومینیومی فارسی بر شده
  • فریم های آلومینیومی با کاور استیل و استیل طلایی خش دار و آینه ای