کف شیشه ای | اجرای کف شیشه ای | قیمت شیشه کف و سقف

کف شیشه ای

کف شیشه ای چیست؟

با توجه به پیشرفت علوم مهندسی  و مدرنیته شدن زندگی و ورود متریال های نوین و کارآمد در صنعت ساختمانی  همچون بتن های تزئینی ، ترموود ، شیشه و … سکونتگاه ها نیز دچار تغییراتی شده اند که از جمله آن میتوان به استفاده از کف های شیشه ای به صورت شیشه سکوریت یا شیشه لمینیت اشاره نمود.

کف شیشه ای سکوریت

 

مراحل ساخت :

کف یا سقف شیشه ای از متریال های پرکاربرد در صنعت معماری می باشد و نحوه ساخت آن با توجه به محل پروژه و استراکچر(سازه) تامین شده  و شیشه مورد نظر کارفرما تعیین می گردد لازم به ذکر است این عناصر سازه ای با توجه به مقاومت استاتیکی و مکانیکی مورد نیاز پروژه طراحی و تولید می گردد.

برای مثال:

سازه کف مورد نیاز شما جایی قرار دارد که محل تردد ماشین سواری می باشد در این صورت کارشناسان درسان جام به شما شیشه لمینیت ۱۰+۱۰ را پیشنهاد می دهند و برای مکانی مانند گوشه ای از یک مغازه که تردد چندانی ندارد و کاربری شیشه فقط دکوراتیو بوده شیشه سکوریت را به شما پیشنهاد می دهند.

قیمت روز کف شیشه ای

 

آیا کف شیشه ای مقاومت است؟

شاید برای شما نیز این سوال پیش بیاید که آیا شیشه توانایی و مقاومت لازم برای تردد را دارد؟

ما در اینجا به شما پاسخ می دهیم بله! کف یا سقف شیشه ای داخل استراکچر (سازه) که به طور معمول از فلز و آهن طراحی و اجرا می شود قرار می گیرد. این سازه ها قابلیت تحمل بارهای عمودی و جانبی که بدان وارد می شود را دارد و به نوعی به عنوان مهاربندی برای شیشه سکوریت یا شیشه لمینیت محسوب می گردد.

کف شیشه ای با شیشه لمینیت

 

سازه یا استراکچر سقف یا کف شیشه ای چگونه ساخته می شود؟

برای مشخص نمودن نوع سازه نیاز به بازدید حضوری و برداشت ابعاد و اندازه های دهنه اجرایی و تعیین نقشه کاربردی از آن می باشد. پس از این مرحله نقشه با تایید کارفرما و کارشناس شرکت درسان جام برای تولید به کارخانه ارسال و توسط اکیپ های اجرایی سازه در محل پروژه اجرا می شود.

نصب و اجرا کف شیشه ای با شیشه سکوریت لمینت

 

مزایای استفاده از کف شیشه ای

از مزایای این نوع سازه می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • امکان انتقال و انتشار نور به داخل فضا
  • ایجاد محیطی لوکس و هیجان انگیز برای کاربران
  • تنوع در نوع شیشه مصرفی در انواع شفاف،مات،ساتینا،مشجر و انواع طرح های سندبلاست
  • مقاومت و ایستایی بالا در برابر فشار و نیروهای وارد شده به سطح
  • نصب سریع و آسان
  • قابلیت نظافت آسان
  • عایق برودتی و رطوبتی
  • مقرون به صرفه و اقتصادی
  • قابل اجرا در دهانه های بزرگ و کوچک

 

کف شیشه ای

 

سفارش کف شیشه ای

 

اجرای کف شیشه ای عایق

زمانی که بحث شیشه و سازه های شیشه ای می باشد مسائلی مانند ایزولاسیون یا عایق نیز مطرح می گردد و این سوال برای کارفرمایان به عنوان دغدغه ای اساسی مطرح می شود که آیا شیشه می تواند مانعی برای انتقال گرما و سرما به طبقات فوقانی و یا زیرین گردد؟

کارشناسان شرکت درسان جام در اینجا به شما پاسخ می دهند بله! شیشه به عنوان یک هادی ضعیف حرارت بشمار می رود و زمانی که با تکنیک دوجداره یا لمینت تولید شود به عنوان عایق نیز محسوب می شود،این دقیقا همان  خاصیتی است که معماران سبک پایدار به دنبال آن هستند.

 

کف شیشه ای با استراکچر فلزی

 

کاربری کف شیشه ای

این نوع از کف ها به عنوان سازه ای مدرن مورد استقبال کارفرمایان قرار گرفته است.

برای فضاهای اداری،تجاری،مسکونی مانند پاساژها ، مغازه ها ، هایپرمارکت ها ، ادارات و فضاهای عمومی مانند هتل و تالارها و … کاربرد دارند.

با توجه به نوع کاربری و نیاز مشتری این نوع کف در ابعاد و اشکال گوناگون ساخته می شود.

 

کف شیشه ای سکوریت لمینت

 

قیمت کف شیشه ای

برای محاسبه قیمت کف کافی است با کارشناسان فروش شرکت درسان جام تماس بگیرید.

با ارائه ابعاد حدودی پروژه و عکس از محدوده نصب قیمت را تحت عنوان پیش فاکتور دریافت نمایید.

 

نحوه محاسبه قیمت

نحوه محاسبه قیمت با توجه به نوع شیشه و  بارهایی که قرار است بر روی آن ایجاد شود به صورت سکوریت یا لمینت و سازه ای که برای آن در نظر گرفته می شود محاسبه می گردد.

نصب و اجرا کف شیشه ای

 

 

 

شرکت درسان جام نماینده برتر کارخانجات آذرجام با بیش از ۲۰ سال سابقه کاری در صنعت شیشه سکوریت و لمینت به عنوان برندی شاخص در عرصه اجرای سازه های شیشه ای در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

 

 

تماس با کارشناسان فروش شرکت درسان جام

 

۴۴۵۶۰۹۲۵-۴۴۵۶۰۷۶۴-۴۴۵۶۱۱۸۴

 

 

اشتراک گذاری :